Łazienka – jak ją urządzić?

Jak urządzić łazienkę?

Urządzenie funkcjonalnej i nowoczesnej łazienki wcale nie jest taką łatwą sprawą. Musimy wziąć pod uwagę potrzeby wszystkich domowników, którzy będą z niej korzystać, tak aby stworzyć komfortową oraz nowoczesną łazienkę. Pamiętajmy, że nowoczesna łazienka to przede wszystkim prostota, jasne lub wyraziste kolory i najczęściej meble o geometrycznych formach oraz ostro zarysowanych krawędziach.

W nowoczesnej łazience najważniejsza jest przestrzeń

W nowoczesnych łazienkach bardzo ważna jest przestrzeń i dostęp do naturalnego światła. Zazwyczaj nowoczesne łazienki projektowane są w sposób typowy dla salonu kąpielowego. Nowoczesne łazienki zazwyczaj podzielona są na trzy strefy takie jak strefa przygotowania, czyli umywalka z lustrem oraz strefa toaletowa i wypoczynkowa. W nowoczesnych łazienkach o mniejszym metrażu strefę wypoczynkową zastępuje kącik z toaletą i na przykład bidetem.

Oferta Salonu DessiHome

Salon DessiHome to zespół pasjonatów zakręconych na punkcie łazienek. Profesjonalne doradztwo oraz wyjątkowe projekty, to ważne elementy które budują ich jako całość. W ofercie DessiHome znajdziemy kompleksowe wyposażenie łazienek, płytki do łazienki, armaturę, lampy czy lustra. Posiadamy też piękne aranżacje łazienek, które można obejrzeć na stronie dessihome.pl.