Skuteczne usuwanie przebarwień w gabinecie Medilaser

Skuteczne usuwanie przebarwień w gabinecie Medilaser

Za kolor naszej skóry odpowiada barwnik zwany melaniną, który można porównać do ziarenek piasku. Patrząc na piasek z daleka, nie widzimy pojedynczych ziarenek, a jedynie jednolity, złoty kolor. Ze skórą jest tak samo ziarenka tego barwnika są w niej równomiernie porozmieszczane. Od ich koloru oraz ilości zależy odcień naszej skóry. Jeżeli barwnik jest rozmieszczony równo, skóra ma jednolity kolor. Natomiast problem pojawia się wtedy, gdy barwnik w określonym punkcie skóry jest wytwarzany w zbyt dużej ilości lub nie rozkłada się równomiernie, a gromadzi się w pewnych punktach. W takiej sytuacji możemy mówić o przebarwieniach, które na powierzchni skóry są widoczne w postaci ciemnych plamek.

Jak radzić sobie z przebarwieniami?

Jest wiele sposobów walki z przebarwieniami, a mianowicie różnego rodzaju kremy, maseczki czy zdrowa dieta, ale one jedynie mogą pomóc na krótki czas. Najlepszą metodą na trwałe usunięcie przebarwień są zabiegi w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, które specjalizują się w laseroterapii. Współczesna medycyna estetyczna oferuje skuteczne zabiegi likwidujące problem przebarwień na skórze.

W Gabinecie Medilaser można wykonać zabiegi laseroterapii, które polegają na kontrolowanym i termicznym uszkodzeniu komórek, gdzie nagromadziła się melanina. Sprawdź naszą ofertę – skuteczne usuwanie przebarwień w gabinecie Medilaser.