Z jakimi kosztami musimy się liczyć budując studnię głębinową

Z jakimi kosztami musimy się liczyć budując studnię głębinową

Studnia głębinowa to inwestycja która przynosi bardzo wiele korzyści. Najczęściej budowana jest jak źródło wody w gospodarstwach rolnych, sadach oraz domach mieszkalnych. Przed zleceniem budowy studni głębinowej warto dowiedzieć się jaki jest jej koszt, aby później uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Koszt studni głębinowej

Koszt studni głębinowej jest indywidualny dla każdego klienta. Dzieje się to za sprawą tego, że każda studnia wymaga innej ilości rur do jej wykonania oraz jej otwór jest wiercony na innym terenie. Dodatkowo cena różni się także w zależności od wybranej pompy głębinowej. Należy jednak wiedzieć, że studnia głębinowa to bardzo opłacalna inwestycja. Roczny koszt jej utrzymania jest prawie dwukrotnie mniejszy niż w przypadku przyłącza wodociągowego. Dodatkowo ze studni głębinowej otrzymujemy nieograniczone ilości zdrowej wody, gdyż nie zawiera ona chloru.

Jeżeli interesuje nas poznanie kosztu budowy studni głębinowej, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty firmy Drillpol. Mają oni duże doświadczenie w budowie studni, dzięki czemu są one wytrzymałe i funkcjonalne przez wiele lat.